ÖVRIGT / Leksaker / Trampbil 9614067
*
nr 961 4067
Trampbil
1950-tal, längd: 115 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:37:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 19:18:34
1
100 kr
7/5 01:51:56
2
200 kr
10/5 13:13:36
3
200 kr
10/5 13:13:36
2
200 kr (Budbetjänt)
10/5 18:49:08
4
250 kr
11/5 20:08:52
5
Vinnande bud
11/5 20:09:22
5
justering av budtak
11/5 20:09:57
5
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: leksaker trampbil
-
9257 Gunghäst
modell äldre. Längd: 129 cm, höjd: 87 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:43
-
9108 Leksaksbilar
3 st, bland annat Steiff. Längd: 24-39 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:48
-
9359 Leksaksdjur
4 st, modell äldre, 2 björnar + 2 hundar. Längd: 2..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:43
-
9105 Leksaksdjur
ca 25 st, vilda djur, elastolin
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:20
-
9299 Modellok
Bayerische S 3/6. Längd: 21 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:44
*
Trampbil
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4067
Trampbil
1950-tal, längd: 115 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 19:18:34 | 1 | 100 kr |
7/5 01:51:56 | 2 | 200 kr |
10/5 13:13:36 | 3 | 200 kr |
10/5 13:13:36 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
10/5 18:49:08 | 4 | 250 kr |
11/5 20:08:52 | 5 | Vinnande bud |
11/5 20:09:22 | 5 | justering av budtak |
11/5 20:09:57 | 5 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: leksaker trampbil
-
9257 Gunghäst
modell äldre. Längd: 129 cm, höjd: 87 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:43 -
9108 Leksaksbilar
3 st, bland annat Steiff. Längd: 24-39 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:48 -
9359 Leksaksdjur
4 st, modell äldre, 2 björnar + 2 hundar. Längd: 2..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:43
-
9105 Leksaksdjur
ca 25 st, vilda djur, elastolin
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:20 -
9299 Modellok
Bayerische S 3/6. Längd: 21 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:44